Porady prawne online

usuń ze swojego słownika słowo “problem” i zastąp je słowem “wyzwanie”…

spotkajmy się online, aby je wspólnie podjąć.

KLIENCIE!

Jeżeli z różnych powodów nie możesz przyjść do kancelarii – istnieje możliwość umówienia się na wideoporadę. Dzięki temu możesz skorzystać z usługi, jaką są porady prawne (Zgierz) bez konieczności wychodzenia z domu!

Kroki, które musisz podjąć, aby umówić się na wideospotkanie:

  • Kontaktujesz się ze mną telefonicznie lub wysyłasz maila.
  • Ustalamy termin spotkania porady prawnej (Zgierz). Czasami proszę o zdjęcia lub skan dokumentów ( zależy to od charakteru sprawy). Przesyłasz mi drogi Kliencie kwotę 150 zł i zdjęcie dowodu wpłaty. W przyszłości planuję wprowadzenie płatności za pomocą bramki, ale na razie pozostaje tradycyjny model.
  • Wysyłam Ci link.
  • Wchodzisz w link i spotykamy się w wirtualnej kancelarii.
  • Jak wygląda takie spotkanie ? Potrzebujesz oczywiście dostępu do internetu, kamerki, mikrofonu. Przyda Ci się wygodny fotel i wygospodarowanie czasu na omówienie problemu. Nie spieszymy się, szczegóły dla prawnika są bardzo ważne, podobnie jak szczerość. W żadnym wypadku nie wolno zatajać informacji. Adwokat nie ocenia, dla mnie najważniejsze jest zastosowanie najlepszego rozwiązania prawnego do Twojej sytuacji faktycznej. Muszę zatem dobrze ją poznać.
  • Jeżeli w czasie rozmowy zapomnisz o pewnych kwestiach, które dotyczyły umówionego zagadnienia, możesz ponownie bezpłatnie skontaktować się ze mną.
  • Zapraszam.

Porady prawne Zgierz

Oprócz porady prawnej online serdecznie zapraszam do kancelarii w Zgierzu przy ul. Długiej 33/3, gdzie będę mogła udzielić Ci pomocy podczas spotkania indywidualnego. Każdemu klientowi udzielając porady prawne (Zgierz) przeznaczam godzinę czasu. W oparciu o moją wieloletnią praktykę w zakresie doradztwa prawnego mogę zapewnić Cię, że godzinna rozmowa wystarczy na poznanie Twojej sytuacji prawnej oraz na rozwianie wszelkich Twoich wątpliwości.


Podczas udzielania porady prawnej online nie spieszę się, rozumiem też, że prawo potrafi być niejasne dla osoby, która jest fachowcem w innej dziedzinie. Zawsze można spotkać się ze mną ponownie, bez konieczności uiszczenia dodatkowego wynagrodzenia, jeżeli wątpliwości dotyczą kwestii będącej przedmiotem naszego spotkania. Uzupełniającej porady prawnej mogę udzielić również podczas rozmowy telefonicznej. Nie zawsze zatem istnieje konieczność porady prawnej w Zgierzu.


Zapraszam do kontaktu.